Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
błąd popełniasz, teraz nie mamy zaczynania , Skowronek zaczął w listopadzie ,
|
Brałem to pod uwagę, kiedy pisałem, ale jednak myślę, że skoro trenera można ocenić inaczej niż wstępnie dopiero po sezonie, a nie miesiącu czy trzech, to ciągle jeszcze Skorwonek jest u nas na początku drogi. Zadanie utrzymania się ciągle jeszcze nie zostało zrealizowane.
Zgadzam się, że epidemia jest czasem szczególnym, ale po wznowieniu gry wyglądamy słabo kondycyjnie, czyli w aspekcie, który można trenować indywidualnie podczas lockdownu i eksperymentujemy składem i ustawieniem, czyli robimy rzeczy, których nie powinno robić się po dłuższym rozbracie z treningami ani w sytuacji obrony przed spadkiem.
Tak, jak napisałem: nie skreślam Skowronka, bo pracuje krótko i w trudnych warunkach. Niech pracuje, tylko niech nie szuka kwadratowego koła.