Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.06.2020, 10:58
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Coś czuję, że jutro Korona wygra z Rakowem, Arka zremisuje z Lubinem, a Wisła? Mam nadzieje, że te ~8k kibiców da radę.
W Gdyni niestety ale świnia wygra, mam dziwne wrażenie że krety odpuszczą im mecz... A scyzoryki w dupe od Rakowa i tyle. Ale to nie da nam absolutnie nic jeżeli nie wygramy
Odpowiedz cytując