St Yabol napisał(a):

|
Coś czuję, że jutro Korona wygra z Rakowem, Arka zremisuje z Lubinem, a Wisła? Mam nadzieje, że te ~8k kibiców da radę.
|
W Gdyni niestety ale świnia wygra, mam dziwne wrażenie że krety odpuszczą im mecz... A scyzoryki w dupe od Rakowa i tyle. Ale to nie da nam absolutnie nic jeżeli nie wygramy