Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.06.2020, 09:38
Taki skład chciałbym zobaczyć:

Buchalik - Burliga/Niepsuj, Klemenz, Hebert, Sadlok - Basha, Zhukov - Błaszczygowski, Savicevic, Hołownia - Turgeman.
Odpowiedz cytując