|
No, jeśli takie słowa padły to trener powinien w najbliższym wolnym dniu spokojnie usiąść nad małym piwkiem, kawą lub lampką wina i długo, długo pomyśleć.
Utrzymać się utrzymamy, raczej co do tego nie ma wątpliwości, podobnie jak do tego że z wieloma nazwiskami trzeba się będzie pożegnać. Głupio by było, gdyby jednym z nich musiał być trener, który przed chwilą wyciągnął nas z otchłani na poziom czołówki ligi.
|