Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.06.2020, 07:56
mecz z jedną z najsmutniejszych i bez jajowych drużyn w lidze. Nie ważne w jakim stylu ale 3 pkt trzeba zdobyć.
Zagrałbym Buchalik-Sadlok Hebert Janicki Niepsuj-Żukow Basha Szot -Tupta Błaszczykowski- Turgeman
Hołownia słabiutki w sobotę,Savicević potrzebuje ławy bo nic nie gra. Tupta jako skrzydłowy na pewno lepiej niż wahadłowi
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując