|
Toeju,
podalem liste zawodnikow, imho, ciekawych, ktorzy sa bez klubu, lub za chwile beda bez klubu, a ktorzy moim zdaniem wprowadza duzo jakosci do gry w ataku lub sa opcja do obrony w przypadku koniecznosci jej wzmacniania.
W ataku mamy najwieksze problemy przez brak zawodnikow kreatywnych, szybkich ale i przede wszystkim zdrowych. A wiekszosc tych zawodnikow (poza jednym, juz nie pamietam ktory) gralo duzo i regularnie, bez wiekszych przerw.
Mamy teraz pierdyliard zawodnikow w ofensywnie a jak przychodzi co do czego to nie ma jak sklecic sensownego ustawienia na skrzydlach.
Wolalbym jednego-dwoch zawodnikow dajacych jakosc + dokoptowac do tego mlodych i dawac im szanse.
Rakow wlasnie zakontraktowal 16 letniego napastnika Litwe, z naszej szkolki...
|