|
Teraz spadają 3, bo chcieli uatrakcyjnić rozgrywki 1 ligi przez wprowadzenie baraży na wzór angielskiej Championship, a za rok wraca 18-zespołowa liga i spada 1 zespół, a 3 wchodzą (2 normalnie i 1 po barażach). Wszystko to miało na celu trochę wyeliminować ten obszerny środek tabeli w 1 i 2 lidze.
|