|
Wiele rzeczy wyglądało dobrze:
- motoryka, szybkość, wytrzymałość, pressing na rywalu, przewaga w posiadaniu piłki przez długi czas, czucie piłki, ambicja.
Co było nie tak?
- brak automatyzmów wynikający pewnie z rotowania na pozycjach, co odbiło się na utracie możliwości przeprowadzenia ataków dalej niż do 20 metra przed bramką rywala.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|