|
W moim odczuciu wielu piłkarzy wypada słabo, bo gra na złych pozycjach albo zwyczajnie nie wie, co ma grać.
Jakiś pomysł tam jest, ale na zewnątrz widać bajzel i trener przekombinował.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|