Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
86157
21.06.2020, 17:48
Ja gdzieś czytałem, że wykup Turgemana to ok. 800 tys. euro. Jeśli to prawda to nie mamy szans na zapłacenie takiej kwoty. Nie wiem czy jesteśmy w stanie wydać na kogoś więcej niż 100 może 200 tys. euro.
zbyszek93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zbyszek93
Znajdź inne posty napisane przez zbyszek93