skarabeus napisał(a):

pepe72,
ja chetnie odszczekam. Na prawde.
Ale mam powazne obawy.
I pal szesc to ustawienie. Bardziej mnie martwi wrzucanie zawodnikow na pozycje na ktorych pewnie grali pierwszy raz w zyciu.
|
To trzeba poczekać do wtorku.
Weszło na twitterze zapowiada jazdę po Wiśle w Liga- więc pewnie dostanie i trener za ustawienie.