MaLk napisał(a):

|
Co najważniejsze, tej bramki nie zawalił żaden taktyczny ani personalny wynalazek Skowronka, tylko ten, o którego w pierwszym składzie wszyscy jak jeden mąż apelowali na tym forum, czyli Hołownia
|
Przecież on z Arką był beznadziejny jak lewy obrońca,a potem jak wszedł Sadlok, to poszedł do przodu i piłka dwa razy go znalazła w polu karnym i nic z tymnie zrobił, no i to on byl autorem jedynej akcji Arki, ale na szczęście poszedł do końca i naprawił swój błąd, więc nie wszyscy jak jeden mąż
