|
Spoko, tylko nie masz gwarancji ze lepszy bramkarz by te punkty zapewnil. Czyste gdybanie. Wiadomo natomiast ze 3 bramkarzy pierwszego skladu mocno by obciazylo budzet.
Jest jak jest. Mamy spadek kontraktowy po radosnej tworczosci karkow i trzeba sie z tym zmierzyc. I minimalizowac wady bramkarzy jakich mamy.
|