Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 21.06.2020, 12:52
Skończcie z tym jechaniem Kuljevica, po pierwsze druga żółta kartka zupełnie przypadkowa i niezasłużona, po drugie to kawał dobrego grajka w srodku pola, nawet wczoraj go cały czas ciąnęło do przodu i jakiś ciekawszych podań niż Janicki do Buchalika i spowrotem... Jego wina, że Skowronek wczoraj miał wylew?

....a mać, nawet gdybym miał do dyspozycji najlepszą możliwą jedenastkę świata to i tak nie grałbym tym beznadziejnym systemem z wahadłowymi. A ten idzie na to dając Klemenza na skrzydło i chłopaka co chce rozgrywać na stoperze.

Jeszcze jeden taki wybryk Skowronka (czyli nie granie sprawdzonych rzeczy) i będę szczerze za tym, żeby mu podziękować.

Kuba wczoraj świetnie kondycyjnie i szybkościowo, szkoda że pogubił się w tej akcji z Turgemanem. Ale jak tak będzie wyglądał przez resztę kolejek to jestem spokojny o utrzymanie. Basha również świetny. Vukan z Żukowem powinni odpocząć jeden mecz, Chuca z Pawłowskim za nich.
Odpowiedz cytując