|
kwolf,
to pelna zgoda. Tylko z tego prowadzenia niewiele wynikalo. Brak pomyslu, a moze swiezosci a moze po prostu wiedzy co robic?
Wychodzimy na zespol ktory 3 lata gra jednym ustawieniem i ma je do bolu opracowane i dograne. I wychodzimy czyms co trenowalismy pare dni. Nawet raz nie zagralismy w takim ustawieniu. Nie wiem czy nawet Legia czy Lech by osiagnely inny wynik tak postepujac.
|