skarabeus napisał(a):

zbyszek93.
Ktory masz zawalili nam bramkarze, tak od a do z?
|
To ja skontruje pytanie - ile punktów w tym sezonie zostało wybronionych przez bramkarza?
Nie chodzi o jakieś spektakularne wpadki, ale o wielką niepewność, którą powoduje Buchalik. Wpuszcza wszystko, co nie leci w niego, nie wychodzi do piłki przy dośrodkowaniach, jest strasznie nerwowy i taki strachliwy w stosunku do lecącej piłki, czasem jak wyjdzie to po chwili się cofa, powoduje straszną nerwowość w obronie. Do tego większość piłek wykopuje albo do przeciwnika, albo w aut. A Lis wpuścił w tamtym sezonie aż 62 gole, wiosną tamtego roku 99% kibiców żądało jego wymiany na Buchalika, bo bronił dramatycznie.