bridgeburner napisał(a):

Przepraszam ale w co byliśmy zespołem lepszym? Gdzie dominowaliśmy?
Raków zagrał bez 3 podstawowych obrońców, więc wyszedł niskim pressingiem i dał naszym stoperom rozgrywać z czego nie było nic poza posiadaniem pilki
Jak tylko wyszli wyżej to nam strzelili gola po SFG
Do czerwa przegrywaliśmy i mieliśmy bodajże jeden strzał w światło bramki
|
Posiadanie w 1 połowie 36%-64%, podania 113-248, strzały celne 1-2, rożne 2-5. Jak sobie przypomnę mecz w Krakowie gdzie nie byliśmy w stanie wymienić kilku podań, o przejściu połowy nie mówiąc to była przepaść. Sam fakt, że w pierwszej połowie Raków stworzył dwie sytuacje: jedna po SFG, a druga po ladze na uwolnienie pokazuje, że wyglądaliśmy dużo lepiej niż w Krakowie i wczoraj w trakcie pierwszej połowy prowadziliśmy grę.