|
serek.c2
Zgoda. Ale czy w meczach decydujacych o utrzymaniu nalezy wprowadzac eksperymenty?
Nie sadze. To czas sprawdzonych rozwiazan.
Czas eksperymentow to poczatek sezon, pierwsza runda. Niech rotuje ustawieniami i zawodnikami wtedy do woli, mozna zakladac ze jest to srodek do celu. Ale nie kiedy topor wisi i w kazdej chwili moze opasc. Tutaj powinno sie postawic na sprawdzone i pewne rozwiazania. I dlatego mysle, ze wiekszosc z nas nie ma zalu o dno jakie prezentujemy na boisku jako kolektyw, bo licza sie punkty.
Choc i tutaj bym sie przyczepil, ze jest wiele elementow, ktore nie powinny szwankowac jak odstepy miedzy formacjami i wspolpraca pomiedzy nimi.
|