Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 21.06.2020, 10:57
Nikt tu raczej nie narzeka, że nie walczymy o mistrzostwo, bo na to po prostu nie mamy składu Chodzi o ostatnie posunięcia trenera. Po objęciu zespołu graliśmy prostymi środkami, teraz zaczynamy grać jakimś wymyślnym ustawieniem, którego jak widać zawodnicy nie "kumają". Po co to?
Odpowiedz cytując