TommyTSW napisał(a):

|
drużyna jest bardziej stabilna niż wasze humory po każdej kolejce.zostały 3 tyg rozgrywek i zamiast dać wsparcie by to wszystko utrzymać to płaczecie jak ....y i wszystkich chcecie linczować.
|
Ja linczować nikogo nie chcę, chciałbym jedynie zrozumieć czym kierował się trener przy paru wyborach.
- Żukow - chłop gra tragicznie 3 mecze z rzędu, nadal wychodzi w składzie
- Savicevic - jak wyżej i niech nie przesłania jego beznadziejnej gry bramka z Rakowem
- Kuveljic - bardzo solidny występ w Gdyni w środku pola - z Rakowem wychodzi... no właśnie, co to była za pozycja, stopero-rozgrywający?
- Klemenz - nie potrafię pojąć tego wyboru, środkowy obrońca bez żadnych atutów w grze "do przodu" ma nam robić grę na prawej stronie...
Mamy się jak najszybciej utrzymać, grajmy więc prostą piłkę dostosowaną do stanu posiadania. Tymczasem trener wymyśla jakieś cuda na kiju, żongluje pozycjami zawodników... Nie czas na to.