Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 21.06.2020, 10:32
Niestety ale mecz przegrał przede wszystkim Skowronek wystawiając skład jaki wystawił.

Nie możemy zagrać normalnie - stoperzy na stoperze, boczni obrońcy po bokach, pomocnicy w pomocy, itd?

Mam nadzieje, że z Płockiem zagramy normalnie - każdy na swojej pozycji, bo będzie to bardzo ważny mecz. Zwłaszcza, że Zagłębie na 90% puści mecz Arce, a Raków w Kielcach najprawdopodobniej też nie będzie jakoś specjalnie zmotywowany.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując