|
Niestety ale mecz przegrał przede wszystkim Skowronek wystawiając skład jaki wystawił.
Nie możemy zagrać normalnie - stoperzy na stoperze, boczni obrońcy po bokach, pomocnicy w pomocy, itd?
Mam nadzieje, że z Płockiem zagramy normalnie - każdy na swojej pozycji, bo będzie to bardzo ważny mecz. Zwłaszcza, że Zagłębie na 90% puści mecz Arce, a Raków w Kielcach najprawdopodobniej też nie będzie jakoś specjalnie zmotywowany.
|