|
a czy to Ja czy Ty kombinuje ze składem? Skowronek zaje...bał mecz ustawieniem, od pierwszej minuty wiedziałem że to nie ma prawa się udać.. Niestety nie pomyliłem się.. Sedzia też gwiazda, drugi faul raczej nie na drugie żółtkow, ruch był naturalny, no ale mleko się rozlało, następny mecz mam nadzieję że zobaczę większe zaangażownia i mam nadzieję że nie zobacze na boisku Boguskiego, Sadloka i Buchalika
|