|
drużyna jest bardziej stabilna niż wasze humory po każdej kolejce.zostały 3 tyg rozgrywek i zamiast dać wsparcie by to wszystko utrzymać to płaczecie jak ....y i wszystkich chcecie linczować.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 21.06.2020 o godz. 09:26.
|