|
"I teraz pytanie fundamentalne - za co? Nie jestem przekonany, że nas stać nawet na jednego, a co dopiero cały nowy skład." - przecież chyba napisałem, że nas nie stać. Czytanie ze zrozumieniem za trudne? Ale trzeba coś zrobić, żeby tak nie dziadować w następnym sezonie. Musowo trzeba coś zrobić chociaż z obroną i bramkarzem.
|