Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86122
Stary 21.06.2020, 08:57
"I teraz pytanie fundamentalne - za co? Nie jestem przekonany, że nas stać nawet na jednego, a co dopiero cały nowy skład." - przecież chyba napisałem, że nas nie stać. Czytanie ze zrozumieniem za trudne? Ale trzeba coś zrobić, żeby tak nie dziadować w następnym sezonie. Musowo trzeba coś zrobić chociaż z obroną i bramkarzem.
Odpowiedz cytując