Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1761
Stary 21.06.2020, 07:22
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post

A tekst ze nic sie nie stalo, bo Arka odrobila do nas punkt no to juz jakis wyzszy absurd. Arka przed ta kolejka miala do nas dystans 3 meczow, a ma 2. No faktycznie ku*wa nci sie nie stalo W dodatku ma mecz z Zaglebiem, ktore rok w rok jak w zegarku gdy gra w grupie spadkowej, to rozklada przed Arka nogi. I jeszcze na koniec porownac to, ze my przeciez tez gramy z tym Zaglebiem Moj Boze. Trzeba bic na alarm jak najglosniej skoro taka ignorancja nwet wsrod kibicow panuje.
Jest to 7 sezon z podziałem na grupy. W poprzednich 6 Arka z Zagłębiem była w tej samej grupie tylko raz . Twoje rok w rok jak zegarku chyba jest trochę nieprecyzyjne, dlatego pisałem skończyć pierdzielić głupoty. Uwielbiam jak przed meczem jest pisane: dostanie w dupę, remis będzie sukcesem. Po czym przegrywamy i jest wielki lament i zawsze winny jest trener . I tak od jakiś 15 lat kiedy tu zaglądam...
Odpowiedz cytując