Jest to 7 sezon z podziałem na grupy. W poprzednich 6 Arka z Zagłębiem była w tej samej grupie tylko raz

. Twoje rok w rok jak zegarku chyba jest trochę nieprecyzyjne, dlatego pisałem skończyć pierdzielić głupoty. Uwielbiam jak przed meczem jest pisane: dostanie w dupę, remis będzie sukcesem. Po czym przegrywamy i jest wielki lament i zawsze winny jest trener

. I tak od jakiś 15 lat kiedy tu zaglądam...