Elefant napisał(a):

Mecz przegrany przez Skowronka.
Gra trójką stoperów to prosta autostradowa droga do I ligi.
...
Czy tylko ja miałem takie wrażenie, że większość zawodników ma wszystko w d...
|
Bo to Skowronek dostał czerwoną kartkę w 41 minucie.
Ludzie, walnijcie sobie baranka w ścianę z dużego rozpędu.