Wehrmacht napisał(a):

Najgorzej to mowic do ludzi, ktorzy mimo, ze niby tego samego jezyka uzywaja, to w ogole nie rozumieja o co chodzi. Ale dobrze, POWOLI I DRUKOWANYMI literami wam jeszcze raz wytlumacze w czym jest problem. Nie chodzi o wynik ani gre, ani nawet (jeszcze) miejsce w tabeli ( swoja droga jak juz bedzie chodzilo o miejsce w tabeli, to bedzie znaczylo, ze juz jest za pozno)
...
|
Wlazłeś w temat o statystyce.
Zacząłeś pi...sać o trenerze, jaki to jest sabotażysta.
Sorry, statystycznie nie jest więc przenieś się z tą dyskusją do tematu meczowego lub to tematu o trenerze.
W tej kolejce grupa pościgowa nie odrobiła do nas żadnego z 6 punktów. SZEŚCIU bo przy równej ilości liczy się miejsce po 30 kolejce więc zarówno Korona jak i Arka muszą zdobyć 6 więcej niż my.
We wtorek przyjeżdżają paralitycy z Płocka. Praktycznie utrzymani i 9 punktów nad grupą spadkową. Arce Gdynia u siebie wbili dokładnie 0 goli.
Sorry, ale statystycznie to źle nie wygląda, a w temacie meczowym wiele osób pisało przed meczem, że pewnie dostaniemy.
Edit: przypadkiem widziałem mecz Arki w Płocku (darmowy miesiąc w C+). Ciężko mi uwierzyć, że strzelą nam bramkę we wtorek. Nawet z paralitykami w obronie.