Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1756
Stary 20.06.2020, 22:56
Najgorzej to mowic do ludzi, ktorzy mimo, ze niby tego samego jezyka uzywaja, to w ogole nie rozumieja o co chodzi. Ale dobrze, POWOLI I DRUKOWANYMI literami wam jeszcze raz wytlumacze w czym jest problem. Nie chodzi o wynik ani gre, ani nawet (jeszcze) miejsce w tabeli ( swoja droga jak juz bedzie chodzilo o miejsce w tabeli, to bedzie znaczylo, ze juz jest za pozno)

Chodzi o to, ze Skowronek ma wszystkie objawy gwiazdorzenia trenera gdy mu sie wydaje, ze duzo osiagnal i nagle moze na nowo wymyslac pilke nozna. Przyszedl do klubu poukladal mentalnie zawodnikow, przygotowal fizycznie i zaczal wygrywac wszystko jak leci. Pamietacie w tamtych meczach debilne wynalazki typu 3 obroncow, Klemenz na skrzydle czy wizjonerskie piatki wybijane przez srodkowego pomocnika, ktory jest akurat rozgrywajacym stoperem? Nie? Nie dziwie sie, bo takch wynalazkow wtedy nie bylo. Gralismy sobie spokojnie swoim standardowym 4-5-1, jedynym ustawieniem, ktore przy tej jakosci zawodnikow, ktorych mamy i ich predyspozycjach ma sens i kontrami, Kuba na skrzydlach i murem w srodku z Bashy i Zhukova wygrywalismy wszystko co sie dalo. A od wznowienia rozgrywek co mecz mamy albo cytuje “ swietnego pilkarza Boguskiego” albo 3 stoperow, albo Klemenza w roli Shauna Wrighta-Phillipsa. Kuba nagle zamiast jak zawsze nakrecac akcje tak jak umie najlepiej, przy bocznej linii gra na blizej nieokreslonej pozycji a’la drugi Savicevic. Jesli to do was nie dociera, ze nie czas i miesjce na tego typu wynalazki to wspolczuje.

A tekst ze nic sie nie stalo, bo Arka odrobila do nas punkt no to juz jakis wyzszy absurd. Arka przed ta kolejka miala do nas dystans 3 meczow, a ma 2. No faktycznie ku*wa nci sie nie stalo W dodatku ma mecz z Zaglebiem, ktore rok w rok jak w zegarku gdy gra w grupie spadkowej, to rozklada przed Arka nogi. I jeszcze na koniec porownac to, ze my przeciez tez gramy z tym Zaglebiem Moj Boze. Trzeba bic na alarm jak najglosniej skoro taka ignorancja nwet wsrod kibicow panuje. Zeby pozniej nie znalazlo sie takich kilkuset Mackow z Klanu pytajacych ALE CO SIE STAO, gdy majac niby bezpieczna przewage 5 ptk w 2 kolejki i 4 dni spadniemy z ligi, bo akurat Klemenz na skrzydle, Kuveljic na stoperze a Boguski na szpicy nie dadza rady w ustawieniu 3-5-0 wygrac z Korona i Arka na koniec sezonu.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 20.06.2020 o godz. 23:05.
Odpowiedz cytując