|
Mecz przegrany przez Skowronka.
Gra trójką stoperów to prosta autostradowa droga do I ligi.
Wystawienie Klemenza na wahadle z pewnością przejdzie do dziesiątki najbardziej kabaretowych pomysłów w historii PMS.
Czy jak zawodnik zagrał dobry mecz na swojej nominalnej pozycji to nie może zagrać w następnym meczu na tej samej ? Tylko rzuca się go po boisku, w efekcie łapie czerwo.
Stolarczyk nie zmieniał nic w grze, Skowronek co mecz co innego. Efekt zbliżony.
Czy tylko ja miałem takie wrażenie, że większość zawodników ma wszystko w d...
|