|
trenerze Skowronek czas na opamiętanie się. Pana autorska wizja gry z wahadłowymi po raz nty nie zdaje egzaminu.Nie rób pan krzywdy Klemenzowi i nie graj nim na skrzydle.Daj odpocząć Savicevicovi bo brakuje go na boisku już któryś mecz.Czas na pobudkę bo nie wygląda to dobrze.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|