|
wqrwia mnie kiedy takie ogórki jak Raków robią z nami co chcą i walą nam 3 gole.po dzisiejszym meczu koncepcja gry z wahadłowymi powinna mieć koniec. Klemenz nie był i nigdy nie będzie skrajnym obrońcą.dziś pokazał że grając na wahadle nie ma go na boisku.Hołownia z nim do spółki zawalił pierwszą bramkę. Żukow i Savicević przeszli obok meczu, kompletnie niewidoczni. Turgeman dostał aż jedną piłkę. Basha Kuba starali się ale we dwóch meczu nie wygrają.drużyna bez gwiazd pokazała nam dziś co znaczy grać w piłkę.Szkoda, że te Tijanić ie trafił do nas.
Potrzebne są zmiany na wtorek i to takie naprawdę duże.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|