|
Skowronek wystawił magiczne 352, Papuszkin czy jak mu tam też zmienił styl gry w porównaniu do tego z Krakowa i widać kto jest lepszym trenerem.
Co do Korony to oglądałem ich mecze z Zagłębiem i Górnikiem. Moim zdaniem ich porażka powinna być dużo wyższa a z Zagłębiem też powinnni przegrać. Mają szczęście natomiast umią stwarzać sytuacje w przeciwieństwie do nas i jak trafią na nas to my będziemy potrzebowali tyle szczęścia.
Skowronkowi niech włodarze przemówią, żeby nie kombinował a wrócił do 451 i grał co to dawniej. Bo nie ma czasu na eksperymenty
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 20.06.2020 o godz. 21:12.
|