Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 20.06.2020, 21:06
Skowronek przesadził z pięcioma środkowymi pomocnikami. Vukan przy rozgrywającym Kubie traci wszystkie walory, Kuveljić z Baszą nie potrafią podzielić się obowiązkami.

Szkoda tego meczu, bo chciałoby się tym bęcwałom utrzeć nosa. Fizycznie powinniśmy wytrzymać do końca sezonu, przed nami super ważne mecze.

A, jeszcze zapomniałem. Oldboje Wisły mogą szybko mieć nowego lewego obrońcę - Macieja Sadloka. Niesamowity zjazd.
Ostatnio edytowane przez caucus : 20.06.2020 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując