Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 20.06.2020, 21:01
Szkoda tego meczu, bo przy odrobinie szczęścia mógł potoczyć się inaczej. Cisnęliśmy ładnie w pierwszej połowie, niestety, błąd Hołowni przy rożnym + brak krycia i bramka w plecy. Druga kwestia - Kuveljić chyba dzisiaj zapomniał głowy na boisko. Z mojej perspektywy było go widać dokładnie wtedy, kiedy faulował. Czy drugi faul na kartkę? No nie do końca, ale widocznie sędzia go obserwował już wcześniej. Bramka Tijanicia - no miał chłop szczęście, bo kilka centymetrów w lewo i piła wyszłaby w pole. Ogromne dziury między formacjami, za głęboka defensywa i Buchal z kupą w majtach, która mu tak ciążyła, że przy strzale Sapały to się położył, zamiast się wybić do piłki. Albo się pośliznął, chociaż nie było widać. A co u nas? Basha dobrze, Kuba klasa sama dla siebie, Buksa - no ten to rozjebał system tym golem. Czapki z głów. Agresywnie Sadlok, Klemenz jak wóz z węglem na boku. Hołownia niestety rozmontowany przez Raków. Trener robił co mógł, dlatego nie rozumiem ludzi odsądzających go od czci i wiary. Koncepcja posypała się po zejściu Kuveljicia, a jednak można było zrobić zmianę, która przyniosła nam bramkę. Niestety, widać że forma chłopaków daleka od idealnej, pod koniec już sił nie było wcale. No nic, 5 pkt. nad strefą spadkową, trzeba wierzyć.
Odpowiedz cytując