Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 20.06.2020, 20:55
Widzę, że nie tylko ja mam już dość tego ręcznika Buchalika. Komentować meczu mi się nie chcę, ale nie chcę widzieć już tego parodysty w bramce Wisły. Bronić strzały - umie tylko te, co lecą w niego, nic poza tym. Wyjścia do piłki - dramat, przyspawany do linii bramkowej całe życie, Wykopy - dramat, większość nawet do połowy nie dolatuje. Całkowite zero jeśli chodzi o umiejętności bramkarskie. Nie piszę o dzisiejszym meczu, ale o jego całokształt.
Odpowiedz cytując