|
Pierwsze co to trzeba w.ypierdlic tego bramkarza parodyste,pozoranta i dyletanta. Z kims na kogo liczyc nie mozna z tyłu ciezko sie gra.
moze Wisła mysli ze to jedyny bramkarz na swiecie,kto wie,bo wyglada na to ze on jest do Wisły przyspawany na amen.
|