|
Szkoda ŁKSu, bo oni to nam raczej nie zagrożą, a Zagłębie można (było) gonić.
Remis Płocka z Arką dla nas raczej korzystny. Będzie łatwiej gonić WPłock, a Arka i tak nie przeskoczyła Korony.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 20.06.2020 o godz. 16:41.
|