Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 20.06.2020, 10:20
Ciekawe czy zagramy choć jeden mecz po tej przerwie który będzie się dało oglądać na trzeźwo.Jak Skowronek wyjdzie tupta i boguskim to sabotażysta.
Odpowiedz cytując