Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14456
Stary 19.06.2020, 16:12
Peszkin, cóż, fajny chłop, ale jednak już nie młody, a wciąż wymagający pod względem finansowym. Wydaje mi się, że nie ściąganie go było dobrym krokiem mimo braku skrzydłowych w Wiśle.
Odpowiedz cytując