[QUOTE=Szneka;1552569]
pawlozm napisał(a):

Mój skład na Raków:
Buchalik - Burliga, Klemenz, Hebert, Sadlok, Hołownia - Basha, Żukow, Vukan - Kuba, Turgeman
Burligi nie będzie kontuzja.
|
To może Niepsuj jeśli jest gotowy grac od początku, jest jeszcze opcja z Klemenzem na prawej chociaz mnie to nie przekonuje.