Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 19.06.2020, 11:26
[QUOTE=Szneka;1552569]
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Mój skład na Raków:
Buchalik - Burliga, Klemenz, Hebert, Sadlok, Hołownia - Basha, Żukow, Vukan - Kuba, Turgeman

Burligi nie będzie kontuzja.
To może Niepsuj jeśli jest gotowy grac od początku, jest jeszcze opcja z Klemenzem na prawej chociaz mnie to nie przekonuje.
Odpowiedz cytując