|
Mój skład na Raków:
Buchalik - Burliga, Klemenz, Hebert, Sadlok, Hołownia - Basha, Żukow, Vukan - Kuba, Turgeman
Jeśli mamy zagrać na trójkę stoperów i nominalnie 5 obrońców, to ja bym tak zestawił tę linie, z Sadlokiem jako lewy stoper. Obawiam się jednak, że pewnie będzie Janicki.
W takim ustawieniu, Kuba gra bliżej środka, a nawet tuż za napastnikiem, co w trakcie meczu i tak ma coraz częściej miejsce. Za nim jest Basha, Żukow, Vukan.
W takim składzie można płynnie z 5-3-2 przejść na 4-5-1, wtedy Hołownia na lewe skrzydło, Kuba na prawe.
Mam nadzieję, że Turgeman fizycznie jest gotowy i wyjdzie w pierwszym. Ewentualnie może znów zacząć Tupta, a Alon w 60. Jest jeszcze oczywiście Olek, choć nie zakładam, że wyjdzie w pierwszym
|