|
Ludzie dajcie spokój, co za różnica czy był ten gol czy nie, przecież mieliśmy sporo innych sytuacji i z takimi dziadami jak Arka powinniśmy je wykorzystać, a nie pierdzielić o tym jednym wolnym. Sędziowie mogli nie być pewni i skoro nie byli, to ogólnie bardziej sprawiedliwe jest nie uznać kontrowersyjnej sytuacji niż ją uznać.
|