Wyświetl pojedynczy post
majkelson777
Senior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1218
Stary 18.06.2020, 10:59
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Nie ma to jak przypierdzielić się do osoby która poświęca swój prywatny czas, abyś mógł sobie zobaczyć odpowiednie ujęcie interesującej kibiców sytuacji, którego nie potrafiła pokazać komercyjna stacja biorąca za to od ciebie pieniądze (dysponująca źródłowym materiałem wideo w 4k czy nawet 8k), szumnie nazywająca swoich edytorów mianem "Houston".

No chyba że faktycznie uważasz, że na tym ujęciu " piłka jest praktycznie na linii czyli równo z słupkiem", bo tak to zwizualizował w swoim programie Canal+ jak napisał Gunner.

Tylko co z tego ujęcia wynika?

1) Gola nie ma i widać to z każdego ujęcia
2) Narysowałeś złą linię


Trzeba się skupiać na Rakowie, za mecz w Gdyni już dodatkowych punktów nie dostaniemy.

Peace&Love
Odpowiedz cytując