K4millo napisał(a):

Nie ma to jak przypierdzielić się do osoby która poświęca swój prywatny czas, abyś mógł sobie zobaczyć odpowiednie ujęcie interesującej kibiców sytuacji, którego nie potrafiła pokazać komercyjna stacja biorąca za to od ciebie pieniądze (dysponująca źródłowym materiałem wideo w 4k czy nawet 8k), szumnie nazywająca swoich edytorów mianem "Houston".
No chyba że faktycznie uważasz, że na tym ujęciu " piłka jest praktycznie na linii czyli równo z słupkiem", bo tak to zwizualizował w swoim programie Canal+ jak napisał Gunner.
|
Tylko co z tego ujęcia wynika?
1) Gola nie ma i widać to z każdego ujęcia
2) Narysowałeś złą linię
Trzeba się skupiać na Rakowie, za mecz w Gdyni już dodatkowych punktów nie dostaniemy.
Peace&Love