Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.06.2020, 16:35
Rakow przegral u nas po mega fuksie, po 2-1 tez odpuscili , to jest druzyna 3 x lepsza niz gdyndka swinia , niewiem skad u was tyle optymizmu
Odpowiedz cytując