Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1736
Stary 16.06.2020, 13:49
Moim zdaniem Arkę już można pożegnać. Według mnie jest niemożliwe, żeby zdobyli więcej niż 10 pkt (co i tak daje im minimalne szanse, a poza tym to i tak dużo wyższa średnia punktowa niż mają obecnie).
Odpowiedz cytując