Cycu napisał(a):

|
To zdjęcie powyżej też nie wyklucza, że piłka przekroczyła całym obwodem linię bramkową, ponieważ kamera/ aparat jest ustawiony pod jakimś kątem. Według mnie była gol i sędzia powinien uznać bramkę. Nikt nie miałby o to do niego pretensji.
|
Gdyby Ci w drugą stronę uznali takiego gola to byś był pierwszy do linczu.
Wiele razy było tak, że piłka pozornie była za linią, ale liczy się obraz "z góry" i jeśli obrys piłki zostaje na linii to gola nie ma. Tutaj wygląda to na 99% na taką właśnię sytuację.