Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1212
Stary 16.06.2020, 11:40
Cycu napisał(a):Wyświetl post
To zdjęcie powyżej też nie wyklucza, że piłka przekroczyła całym obwodem linię bramkową, ponieważ kamera/ aparat jest ustawiony pod jakimś kątem. Według mnie była gol i sędzia powinien uznać bramkę. Nikt nie miałby o to do niego pretensji.
Gdyby Ci w drugą stronę uznali takiego gola to byś był pierwszy do linczu.
Wiele razy było tak, że piłka pozornie była za linią, ale liczy się obraz "z góry" i jeśli obrys piłki zostaje na linii to gola nie ma. Tutaj wygląda to na 99% na taką właśnię sytuację.
Odpowiedz cytując