|
To zdjęcie powyżej też nie wyklucza, że piłka przekroczyła całym obwodem linię bramkową, ponieważ kamera/ aparat jest ustawiony pod jakimś kątem. Według mnie była gol i sędzia powinien uznać bramkę. Nikt nie miałby o to do niego pretensji.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 16.06.2020 o godz. 11:07.
|