Jeszcze coś.
Grając z drużynami z grupy spadkowej dokładnie tak w roli gospodarz/gość jak to będzie w rundzie finałowej zdobyliśmy odpowiednio punkty
- Raków -Wisła 0
- Wisła- Płock 1
- Górnik - Wisła 0
- ŁKS - Wisła 3
- Wisła - Korona 3
- Zagłębie - Wisła 3
- Wisła - Arka 0
Razem 10 punktów.
Przegraliśmy z Górnikiem (w), Arką (u siebie) i Rakowem (w).
1 punkt uratowaliśmy z Płockiem
Wygraliśmy z Zagłębiem (w), Koroną (d), ŁKS (w)
Czy te wyniki mogą się powtórzyć?
Byłoby chyba dobrze....