Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1726
Stary 15.06.2020, 17:57
Jeszcze coś.
Grając z drużynami z grupy spadkowej dokładnie tak w roli gospodarz/gość jak to będzie w rundzie finałowej zdobyliśmy odpowiednio punkty
  1. Raków -Wisła 0
  2. Wisła- Płock 1
  3. Górnik - Wisła 0
  4. ŁKS - Wisła 3
  5. Wisła - Korona 3
  6. Zagłębie - Wisła 3
  7. Wisła - Arka 0

Razem 10 punktów.
Przegraliśmy z Górnikiem (w), Arką (u siebie) i Rakowem (w).
1 punkt uratowaliśmy z Płockiem
Wygraliśmy z Zagłębiem (w), Koroną (d), ŁKS (w)
Czy te wyniki mogą się powtórzyć?
Byłoby chyba dobrze....
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując