El'kabat napisał(a):

|
Pytanie - co z wygasającymi kontraktami 30 czerwca ? Tzn wszystkie wypożyczenia typu Turgeman, Hebert, Tupta itp ?
|
Też zastanawiałem się w trakcie meczu, jak się podpisuje/jak podpisano umowy: do końca sezonu czy do końca czerwca.