krysztal napisał(a):

|
Zaraz się zacznie burza ale czy tylko dla mnie wyglądało to tak że nie chcemy zrobić krzywdy arce?Kuba jakoś dziwnie kiksujący strzały w środek bramki podania za plecy w najprostszej sytuacji...
|
Nie zacznie się żadna burza, po prostu bredzisz
Po zastanowieniu i uspokojeniu emocji stwierdzam, że jestem zadowolony z wyników tej 30 kolejki.
Kolejny punkcik nad Koroną, a to był jednak trudny teren, na którym zazwyczaj dostawaliśmy w cymbał ostatnio, więc nie jest źle.